Gå til sideindhold


Fritidsundervisning og Finlandsvej 5

Frank Oxholm Jensen

Afdelingsleder

Tlf.:29382361

frank.oxholm.jensen@skanderborg.dk

 

Stine Wonsild

Afdelingsleder

Tlf.:21193020

stine.wonsild@skanderborg.dk

 

Michael Stevens

Afdelingsleder

Tlf.:40146940

michael.stevens@skanderborg.dk

 

Lars Beck Johannsen

FabLab leder og -underviser

Tlf. 21926002

Lars.Beck.Johannsen@skanderborg.dk

 

 

Niels Esben Seal Carstensen

Outdoorunderviser

Tlf.:29319692

niels.carstensen@skanderborg.dk

Palle Sanderhoff

Outdoorunderviser og grejbankbestyrer

Tlf.:23282558

palle.sanderhoff@skanderborg.dk

Mogens Holst Nielsen

Underviser i træværksted/byggefag

 

Ditte Trankjær

Underviser i KreaLab

Line Mønster Lauritzen

Kok

Claus Jensen

Smed i metalværkstedet

Lennart Fensmark Frederiksen

Pedel

Kristian Hauser

Pædagogisk medhjælper

Lasse Gyllström

Praksisfaglig underviser

Ansvarlig for ByggeLab

Mobil: 26 22 03 03

lasse.gyllstrom@skanderborg.dk

 

  



Senest opdateret 24.01.2024 13:47 af SBW
Apricore logo